Zakładki:
Liczniki odwiedzin
wtorek, 29 czerwca 2010

Wszyscy chcielibyśmy cieszyć się dobrym zdrowiem, niemniej jednak na przeszkodzie stoi mnóstwo czynników, z których często nawet nie zdajemy sobie sprawy.

Szybkie tempo życia powoduje, że nie poświęcamy należytej uwagi na właściwe dbanie o swoje zdrowie. W konsekwencji coraz częściej cierpimy z powodu licznych chorób chronicznych, które są wynikiem złych nawyków żywieniowych, braku ruchu czy też ciągłego stresu.

W ostatnich latach prawdziwe żniwo zbierają choroby nowotworowe. Dotykają one osoby w każdym wieku, z różnych grup społecznych i nie oszczędzają też najmłodszych. Bywają nawet przypadki, że rodzą się dzieci z rakiem.

Jeśli choroba dotknie nas bezpośrednio lub kogoś z naszych bliskich, pojawiają się niezliczone pytania:

- Gdzie szukać pomocy?

- Z kim porozmawiać?

- Gdzie znaleźć fachowe porady?

- Jak wspierać psychicznie chorą osobę?

- Z jakiej literatury skorzystać?

Na tym blogu chcielibyśmy skoncentrować na szukaniu odpowiedzi na takie i tym podobne pytania, bo jak powiedział Berkley Bedell:

„Rewolucja w medycynie już się rozpoczęła. Ludzie zaczynają brać w swoje ręce odpowiedzialność za swoje zdrowie, decydując o jakości wyboru pożywienia, wody i powietrza, od których zależy ich życie. Coraz więcej osób odrzuca toksyczne leczenie im oferowane...”

Tagi: choroby
22:33, soeltech
Link Dodaj komentarz »