Liczniki odwiedzin
Blog > Komentarze do wpisu

Vitacor Plus™ – punkt wyjścia dla zdrowia

 

 

czy wiesz, że już od 20 lat Vitacor Plus™ wnosi cenny wkład w podstawowe zaopatrzenie komórek naszych organizmów w najważniejsze składniki odżywcze. Ważne składniki odżywcze zawarte w formule Vitacor Plus™ są ze sobą tak połączone, aby mogły zostać optymalnie wykorzystane i tym samym doskonale wspomagają metabolizm komórkowy.

 

Rozpoczynający się, wraz z wiosną, okres wzmożonej aktywności fizycznej sprawia, że ta optymalnie opracowana formuła mikroskładników odżywczych staje się niezbędnym minimum dla każdego. Dzięki badaniom i wieloletniemu doświadczeniu udało się nam stworzyć formułę odpowiednio połączonych ze sobą witamin, minerałów, aminokwasów i wtórnych substancji roślinnych, która zapewnia doskonałe wsparcie metabolizmu komórkowego.

Stosując formułę Vitacor Plus™ kładziecie solidny fundament dla zdrowia i dobrego samopoczucia!

 

Z najlepszymi życzeniami zdrowia,

ekipa eco-MEDiCo.

 

 
Otrzymujesz [[!fname]] ten list, gdyż korzystałeś/aś z oferty eco-MEDiCo.LTD i trafiłeś/aś na naszą listę mailingową akceptując politykę prywatności oraz regulamin sklepu.
Jeśli nie chcesz otrzymywać informacji o nowych akcjach promocyjnych, które przygotowaliśmy dla Ciebie, kliknij ten link  [[unsubscribe]].
piątek, 23 marca 2018, soeltech

Polecane wpisy